До уваги жителів Сенчанської територіальної громади!

Дата: 26.10.2021 14:17

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради повідомляє, що відповідно до наказу керівника територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ від 28.09.2021р. №2 «Про проведення комплексної річної перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення області», яка відбудеться 27 жовтня 2021 року з 10:00 до 11:00 буде проводитися перевірка технічного стану електричних сирен.

Попередження населення про запуск електричних сирен з 24.10.2021 до 27.10.2021 буде вести:

• філія АТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» по обласному телебаченню;
  • оперативний черговий Департаменту шляхом перехоплення мереж проводового мовлення, мережі інтернет обласного онлайн-радіо та ефірного радіо на частотах програми «Радіо Лтава» (УР-1), а саме: колишній Лохвицький р-н – 105,5 мГц, колишній Лубенський р-н – 100,1 мГц.

Почувши звук сирени, зберігайте спокій. Це навчальна тривога, вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Нагадуємо, що в умовах реальної надзвичайної ситуації звук сирени означає сигнал «Увага всім!». Цей сигнал є головним сигналом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію. Передається сиренами, гудками транспортних засобів, об’єктів промисловості. Його завданням є привернення уваги та застереження про те, що десь сталося лихо, небезпека триває і поширюється. Щоб дізнатися, що відбувається, як захистити себе і своїх близьких, увімкніть радіо чи телеканал місцевого мовлення, уважно прослухайте повідомлення та дійте згідно отриманих вказівок.

Виконком Сенчанської сільської ради