Про створення пунктів обігріву на території Сенчанської сільської ради.
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 04.10.2021 року № 30
Про створення пунктів обігріву
на території Сенчанської сільської ради
На виконання п.п 4.4 та п.5 протоколу №15/2021 від 10 вересня 2021 року регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, та з метою організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження населення, надання допомоги людям у періоди зниження температури повітря до мінусових позначок, забезпечення реалізації пріоритетних завдань щодо реагування на надзвичайні ситуації зимового періоду, відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, та керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Затвердити Перелік об’єктів, на базі яких пропонується створення стаціонарних пунктів обігріву у зимовий період 2021-2022 років для тимчасового обігріву, згідно додатку (дод.1).
- Начальнику відділу культури та туризму Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради Савченко Л.М., в.о. директора КНП «ЦПМСД Сенчанської сільської ради» Барчук Ю.А. у співпраці з старостами старостинських округів, підготувати у визначених установах місця для обігріву та розміщення осіб які постраждали від переохолодження, передбачити наявність гарячих напоїв, та в разі необхідності надання медичної допомоги. Проведення заходів здійснювати з дотриманням карантинних норм в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
- Припинити роботи пунктів обігріву після завершення періоду низьких температур повітря.
- Спеціалісту загального відділу Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради Карпенко М.В., забезпечити висвітлення Переліку стаціонарних пунктів обігріву розміщених на території Сенчанської сільської ради у засобах масової інформації.
- Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Батечка Ю.О.
Сільський голова Наталія СЛІПУХОВА
З розпорядженням ознайомлені: Юрій БАТЕЧКО 04.10.2021 р.
Юлія БАРЧУК 04.10.2021 р.
Леонора САВЧЕНКО 04.10.2021 р.
Марина КАРПЕНКО 04.10.2021 р.
Спеціаліст цивільного захисту
та охорони праці загального відділу Олександр ДРОБОТ 04.10.2021 р.
ПОГОДЖЕНО:
Начальник загального відділу Ілона ПОЛТАВЕЦЬ 04.10.2021 р.
Юридичний відділ Ірина КАРПЕНКО 04.10.2021 р.