Сенчанська ТГ отримала грант «Енергія розвитку».

Дата: 29.09.2021 14:24

Навчаємо наших школярів швидко і правильно надавати домедичну допомогу.

На жаль, ми ніколи не знаємо, коли може трапитися той чи інший нещасний випадок. У таких ситуаціях відлік іноді йде навіть не на хвилини, а на секунди.

Щоб наше молоде покоління вміло швидко реагувати на подібні ситуації та правильно надавати допомогу до приїзду лікарів, у межах конкурсу грантів «Енергія розвитку» ми підтримали проведення відповідних навчальних семінарів для школярів Сенчанської громади, що у Миргородському районі на Полтавщині. Ці навчання проводилися в межах військово-патріотичного напряму освіти.

Штучне дихання та непрямий масаж серця повинна вміти робити кожна людина. Аби учні змогли опанувати правильну техніку та вчасно надавати таку допомогу постраждалим, ми придбали для громади тренажер серцево-легеневої штучної реанімації. Саме таке обладнання використовується під час військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» – всеукраїнської ініціативи з позакласної роботи для патріотичного і морально-етичного виховання школярів.

Сподіваємось, що отримані учнями навички дозволять врятувати не одне життя в майбутньому!

Інвестуємо в освіту наших дітей!

Група "НАФТОГАЗ"