Зустріч з сільськогосподарською дорадчою службою 27.09.2021 року

Дата: 28.09.2021 15:43

До уваги мешканців Сенчанської громади, ФОП, ОСГ, фермерських господарств, кооперативів, сімейних селянських ферм !

27.09.2021 року в приміщенні Сенчанської сільської ради відбулася зустріч з Сільськогосподарською дорадчою службою, яка надала роз'яснення по порядку використання коштів обласної та державної програм за напрямом кооперації.

На заході розглянули питання:

- нормативно-правової бази щодо створення та діяльності сільськогосподарських кооперативів;

- особливості та алгоритм створення кооперативу.

Зустріч була плідною, кожен з присутніх отримав змістовні відповіді та роз'яснення з питань, які їх цікавили.

У кого не було можливості бути присутнім на даному заході, є можливість переглянути відеозапис проведення даного семінару.

https://www.youtube.com/watch?v=yqBF4wY8DEoФото без описуФото без опису