Конкурс з визначення виконавців програми розвитку та підтримки аграрного комплексу!

Дата: 11.08.2021 14:43

Конкурс з визначення виконавців програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Сенчанської cільської територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року

Конкурсна комісія з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Сенчанської cільської територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року оголошує конкурс у 2021 році за напрямками: «Розвиток тваринництва», «Садівництво та ягідництво», «Розвиток бджільництва», «Рибництво» , «Створення та підтримка сільськогосподарських кооперативів», «Підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності» і «Підтримка товаровиробників органічної продукції».

Відповідно до Порядку використання коштів місцевого бюджету на виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Сенчанської сільської територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року затвердженого рішенням десятої сесії восьмого скликання від 09.07.2021 року. Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у друкованих засобах масової інформації та/або на офіційному сайті Сенчанської територіальної громади і закінчується не пізніше 15 листопада 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, подаються в паперовій формі до відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сенчанської сільської ради (с.Сенча , вул Героїв України,8 Миргородського району).

З переліком документів, критеріями та умовами відбору суб’єктів господарювання, фізичних осіб яким надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, а також з обсягом такої підтримки можна ознайомитись в Порядку використання коштів місцевого бюджету на виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Сенчанської сільської територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.

Телефон для довідок: Відділ економічного розвитку та інвестицій Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради – 9-92-19