Презентація державних та обласних програм підтримки сільськогосподарських товаровиробників.

Дата: 05.08.2021 14:35

28.07.2021 року за сприянням Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради відбулася зустріч пасічників, фермерських господарств, фізичних осіб - підприємців, сімейних селянських господарств з Полтавською дорадчою службою по питаннях агропромислового розвитку на території Сенчанської територіальної громади. Розглядалися державні і обласні програми підтримки по напрямках: розвиток тваринництва; розвиток бджільництва; садівництво та ягідництво; кредитування фермерських господарств; створення та підтримка сільськогосподарських кооперативів; підтримка товаровиробників органічної продукції ; технічне переоснащення. Спеціалістами надавалися роз'яснення по переліку документів та порядку надання державної та обласної підтримки.

Довідкову інформацію ви зможете отримати в відділі економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сенчанської сільської ради.