Модернізація вуличного освітлення є на часі в Сенчанській громаді!

Дата: 06.07.2021 11:50

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою Сенчанської громади. Як відомо, у системах освітлення використовуються застарілі типи світлових приладів, джерел світла. Це призводить до значних втрат електричної енергії.

Настав час встановлювати сучасні світильники!

Виконавчим комітетом Сенчанської сільської ради було проведено реконструцію вуличного освітлення в районі мосту через р. Сула, с. Сенча Миргородського району Полтавської області з  встановлення ламп на основі LED-технологій, які сприяють:

-покращенню безпеки руху на дорогах;

-зменшенню кількості правопорушень;

-створенню кращих умов проживання для жителів громади

-суттєвому зменшенню витрати місцевого бюджету на оплату електроенергії.

Та на цьому керівництво громади не зупиняється. Планується провести реконструкцію вуличного освітлення по вул. Перемоги від будинку №1 до будинку №3в в с. Сенча Миргородського району Полтавської області.