Дата: 30.06.2021 08:16

Знайомимося з Вирішальненським старостатом.

24 червня, разом з депутатами сільської ради, відвідали Вирішальненський старостат (староста Гуртовий С.В.)

Спекотний день не завадив ознайомитися з територією старостату. Розпочали знайомство з с. Часниківка. Відвідали Часниківський сільський клуб та Часниківський ФАП. Потім завітали на плантації малини та полуниці сім'ї Галини та Віктора Бережних. Господарі розповіли про плани у розвитку ягідництва, пригостили смачним полуничним компотом та неймовірним домашнім морозивом.

Далі депутати завітали до Перевалівського ФАПу, Вирішальненської амбулаторії, комунального підприємства, Вирішальненської місцевої пожежної охорони, ОЗ "Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів", Вирішальненських сільських будинків культури , дошкільного навчального закладу "Ромашка".

Ознайомилися з сімейною фермою Людмили та Ігоря Авраменко.

На завершення, помилувалися трояндами в центрі села.

Наталія Сліпухова