Проєкт Сенчанської територіальної громади "Проведення військово-патріотичних змагань та навчальних семінарів Енергія Розвитку" ввійшов до числа переможців конкурсу та отримає фінансування на реалізацію.

Дата: 18.05.2021 16:13

17.05.2021 року були оголошені результати освітнього конкурсу грантів Групи Нафтогаз - Енергія Розвитку.

Мета проєкту Сенчанської громади - створити умови для навчання стрільбі та надання долікарської допомоги за військово-патріотичним напрямом освіти. Покращити поінформованість школярів та молоді про діяльність Групи Нафтогаз на території громади.

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради висловлює вдячність Група Нафтогаз за проведене навчання проєктних команд громади та за отриману можливість реалізувати грантовий проєкт!