УВАГА! 16 ТРАВНЯ 2021 РОКУ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Дата: 14.05.2021 13:31

Згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року № 431 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій, який у 2021 припадає на 16 травня. У зв’язку з цим, виконавчий комітет Сенчанської сільської ради звертається до підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також об’єднань громадян, що діють на території Сенчанської територіальної громади, з рекомендацією 16.05.2021року приспустити державні прапори на будівлях та спорудах підприємств, установ та організацій різних форм власності. Розраховуємо на Ваше розуміння та відповідальну громадянську позицію.