ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту " Про затвердження правил благоустрою і утримання території Сенчанської сільської ради "

Дата: 12.04.2021 08:46

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту " Про затвердження правил благоустрою і утримання території Сенчанської сільської  ради "

На громадське обговорення виноситься проект рішення сільської ради «Про затвердження правил благоустрою і утримання території Сенчанської сільської  ради», розроблений Сенчанською сільською радою.

Проект регуляторного акта спрямований на удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері благоустрою громади, належного утримання та раціонального використання його території, забезпечення чистоти та порядку в населених пунктах громади.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються до 13 травня 2021 року відділом економічного розвитку та інвестицій Сенчанської сільської ради у письмовому вигляді за адресою: вул. Героїв України8, або в електронному вигляді на e-mail: 41830654@mail.gov.ua , тел.9-92-19

Ознайомитися