ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про встановлення єдиного податку на території Сенчанської сільської ради "

Дата: 12.04.2021 08:44

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про встановлення єдиного податку на території Сенчанської сільської ради "

На громадське обговорення виноситься проект рішення сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Сенчанської сільської ради», розроблений Сенчанською сільською радою.

Дане рішення визначає основні елементи податку, які є обов'язковими під час встановлення податків і зборів. Передбачається встановлення ставок:

• для I групи у розмірі 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб установленого законом на 01 січня податкового (звітного) року;
  • для II групи у розмірі 20 відсотків від розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються до 13 травня 2021 року відділом економічного розвитку та інвестицій Сенчанської сільської ради у письмовому вигляді за адресою: вул. Героїв України8, або в електронному вигляді на e-mail: 41830654@mail.gov.ua , тел.9-92-19

Ознайомитися