26 січня відзначаємо Всесвітній день екологічної освіти.

Дата: 27.01.2021 09:00

Екологічна освіта – внесок у майбутнє

26 січня відзначаємо Всесвітній день екологічної освіти.

Екологічне виховання має вирішальне значення для підвищення потенціалу населення в питаннях, пов’язаних з охороною навколишнього середовища.

Людина – частина природи. Ще з дошкільного віку маємо закладати основи гуманного ставлення до всього живого і формувати усвідомлену поведінку у природному середовищі.

Екоосвіта:
-формує знання про природу, природні явища, рослинний і тваринний світ;
-розвиває естетичні почуття: любові, поваги, бережливого ставлення по відношенню до світу природи;
-спонукає доглядати за природою і тваринами, берегти і зберігати природні багатства.

І звісно, що самих екологічних знань з охорони довкілля, якщо вони не втілюються на практиці, недостатньо. Тому тут важливо також брати участь у збереженні і збагаченні природи рідного краю. Тільки так сформуються необхідні уміння і навички, розвинеться відповідальне, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Збережемо природу - збережемо себе!

Роман Абрамовський

Ирина Ставчук