СТВОРИ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ У СВОЇЙ ГРОМАДІ РАЗОМ З USAID

Дата: 06.11.2020 10:46

СТВОРИ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ У СВОЇЙ ГРОМАДІ РАЗОМ З USAID

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку вивчає попит на підтримку створення потужностей з надання послуг по спільному виробництву напівфабрикатів та/або продуктів, готових для споживання.

Проєкт передбачає створення виробничих потужностей на території ОТГ, які можуть бути використані мікро та малими виробниками відповідно до спільно розроблених та погоджених умов спільного використання.

Такі потужності можуть бути у власності комунального підприємства, кооперативу, фізичної або юридичної особи і можуть здаватися в оренду, використовуватися відповідно до договору про спільну діяльність, на основі кооперативних відносин тощо.

Заповнюйте анкетну форму https://drive.google.com/.../1kxfQ9.../view та надсилайте до 30 листопада 2020 року на olprykhpdko@chemonics.com

Цільовими областями діяльності програми АГРО є переважно південні та східні області України, зокрема Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська і Черкаська області.

Дедлайн 30.11.2020 року