Лохвицьке бюро правової допомоги інформує. Як оформити кадастровий номер на земельну ділянку?

Дата: 28.09.2020 11:00

Кожна, офіційно зареєстрована земельна ділянка має свій унікальний код, який не повторюється та залишається із землею весь час, це і є кадастровий номер,який підтверджує, що Ваша земля зареєстрована в спеціальному реєстрі – Державному земельному кадастрі (ДЗК). Також, це означає, що в кадастрі міститься інформація про власника землі, її цільове призначення, межі та інші важливі дані.

Тобто, наявність у Вас кадастрового номеру гарантує, що ваша ділянка:

-є офіційно зареєстрована;

-ніхто не може захопити її чи забрати у Вас;

-тепер Ви можете робити будь-які юридичні дії з нею (продавати, дарувати і т.д.)

Для присвоєння кадастрового номеру необхідно звернутися до землевпорядної організації для проведення робіт з формування обмінного файлу.

Які документи потрібно подати до землевпорядної організації?

1. Заява про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.

2. Нотаріально завірена копія державного акту.

3. Копії паспорта та ідентифікаційного коду.

Обмінний файл формується на підставі технічної документації з землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Землевпорядна організація передає до відділу Держгеокадастру заяву власника земельної ділянки про присвоєння кадастрового номера.

До заяви додаються технічна документація із землеустрою та в електронному вигляді обмінний файл (XML).

Як результат, Ви отримуєте витяг із Державного земельного кадастру із зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки.

Нагадуємо Вам, що Лохвицьке правової допомоги розташоване за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги,16 телефон 095-802-33-64.

Види послуг, які можна отримати в бюро:

- консультації з правових питань та складання документів не процесуального характеру (для ВСІХ громадян);

- призначення адвоката за рахунок держави, з метою складання процесуальних документів, представництва інтересів в суді, інших органах (для певних категорій громадян, які мають на це право згідно Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, ЗОКРЕМА власникам земельних ділянок, які проживають у сільській місцевості).

“Гаряча лінія” Держгеокадастру