ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 26.06.2020 15:25

Шановні жителі Сенчанської ОТГ!

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради інформує, що з 1.07.2020 буде  проводитися робота на території  Сенчанської ОТГ по вул. Урожайна в районі Сенчанського РТП з препаратом «АМБРОСТОП» (СТОП-АМБРОЗІЯ).

«АМБРОСТОП» –засіб для боротьби з  амброзією у місцях близьких до людей. Створений на основі природного мінералу, бішофіт, не містить гербіцидів, і для людини безпечний. Токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин не утворює. Покращує і відновлює ґрунту. Завдяки природному мінералу в складі засобу відбувається збагачення ґрунту макро і мікроелементами, поліпшується хімічна структура ґрунту, відбувається відновлення його біологічних характеристик.