Cталося загорання покладів торфу в районі старих кар'єрів

Дата: 23.04.2020 20:38

Після ліквідації пожежі в мікрорайоні Кононівка, сталося загорання покладів торфу в районі старих кар'єрів. Дане загорання спричинило викиди чадного газу. Цей продукт згорання являється одним із найнебезпечніших чинників для здоров'я людини. Було поставлено завдання, в найкоротші терміни локалізувати та ліквідувати вогнища. На протязі тижня, не зважаючи на святкові дні, працівники Сенчанської МПО приклали максимум зусиль, для виконання завдань. Значну допомогу, як в організації так і практично, технічно була надана допомога працівниками 9 ДРПЧ в Лохвицькому районі під керівництвом та безпосередній участі О. М Силютіним, С. П Хоменком. Як завжди були поряд, в ліквідації вогнищ, працівники Яблунівського промислу. Щиро вдячні керівництву ГПУ Полтава газ видобування та керівнику цеху В. А Підлісному за надану без корисливу допомогу. Ситуація на даній дільниці в подальшому буде під наглядом, у випадку виявлення вогнищ, будуть прийняті міри до їх ліквідацій.

Г.П. Удовенко