ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 17.04.2020 14:19

Шановна Сенчанська громадо!

Повідомляємо, що на час великодніх вихідних на території Сенчанської сільської ради всі продуктові, господарчі магазини та аптеки продовжуватимуть працювати у визначеному ними режимі. Але починаючи з 13 години 18 квітня до 6 години ранку 21 квітня пересування та перебування у громадських місцях без нагальної потреби забороняється!

Вкотре наголошуємо, що у ході проведення великодньої служби забороняється проведення масових релігійних заходів на території церкви та прилеглих до них територій за участю прихожан.

Обмежено перебування у приміщенні церкви не більше 10 осіб з наявними індивідуальними засобами захисту при дотриманні безпечної відстані між особами і унеможливленні фізичного контакту з церковними предметами.
Контроль за дотриманням громадянами обмежувальних заходів буде здійснюватися працівниками поліції.

Нагадуємо, що державою введена адміністративна відповідальність за порушення правил щодо карантину: штраф для громадян від 17 тис. грн до 34 тис. грн; штраф для посадових осіб від 34 тис. грн до 170 тис. грн.
Закликаємо всіх зустрічати великодні свята у родинному колі. Залишайтеся вдома! Бережіть себе і своїх близьких!

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради