Вітання голови Сенчанської сільської ради з Великоднем

Дата: 17.04.2020 10:16

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого, найрадіснішого та найшанованішого християнського свята - Воскресіння Христового. Воно символізує чистоту та оновлення, переосмислення життя та вчинків, взаємне прощення та порозуміння. Тож нехай це свято для усіх нас буде днем пробудження і величі духу!

Бажаю, щоб Світло Великодня надало всім нам  непохитну віру у кращий завтрашній день, сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на долю нашої країни та її громадян. Бажаю вам миру і злагоди, міцного здоров’я і довголіття, достатку і благополуччя, любові й тепла.

Нехай Божа милість та взаємна повага один до одного допоможуть здолати нам усі труднощі, а щира любов до неньки-України та малої батьківщини  - об’єднує нас і надихає на добрі праведні діла!

Христос Воскрес!

З повагою,