Розпочата ліквідація наслідків пожеж, загорання покладів торфу в районі Кононівка, старі карєри

Дата: 17.04.2020 09:43

Спільними діями Сенчанської МПО,Лохвицької СНС, Сенчанського комунального підприємства "Паросток", розпочата ліквідація наслідків пожеж, загорання покладів торфу в районі Кононівка/старі карєри/. При огляді даної території ваявлено близько 50 одиниць займань торфянників. 15.04 2020року ліквідовано 17 займань. Завтра дані роботи буде продовжено та задіяна додатково одна одиниця тахніки Полтава газвидобування. Але роботи можуть бути припинено, в зв'язку з відсутністю коштів, для придбання паливо мастильних матеріалів, робочого літнього одягу та іншого для підрозділу МПО.