Cпільний концерт народних аматорів та працівників культури Сенчанської ОТГ для жіноцтва села

Дата: 11.03.2020 15:17

У надзвичайно теплій і дружній атмосфері пройшло свято Жінки у селі Шеки напередодні 8 Березня. Був організований спільний концерт народних аматорів та працівників культури Сенчанської ОТГ для жіноцтва села. Захід розпочався з привітання учасників філіалу видовищно-театралізованого гуртка «Імпровіз-шоу» Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості. Діти щиро привітали усіх жінок та подарували чудові листівки і сувеніри. Продовжили сценічне дійство гості з Сенчі: чоловічий ансамбль «Явір». Глядачі тепло вітали оплесками як гумористичні номери, так і виконання пісень, які дарували чоловіки. Розчулив душі прекрасної половини людства романс у виконанні Леоніда Бешти. Жіночий дует «Доля», у складі Наталії Котенко та Тетяни Білан, виконав пісню «Горнусь до тебе поглядом», Валерій Пересада та Олена Шиш - пісні «Дві зорі» та «Пізня зустріч», Олена Шиш - пісню «Моя земля». Підтримати колег на сцені вдалося і яскравим талантам шеківської землі. Каліман Валерія подарувала ліричну пісню про маму; Надія Гордієнко – пісню «Дві сестри». А сценка-мініатюра «Дві куми» у виконанні Марії Тимченко та Надії Гордієнко внеслала у загальну канву свята особливий колорит. Від імені Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради привітала гостей свята во старости Олена Олександрівна Горбань.

Одним словом, концерт до жіночого свята у Шеках вдався. Адже жінка, як пісня, як свято,як теплий день. Вона дарує життя, тепло, любов. Тому і захід був теплим та ліричним.

Оксана Чухно