Щороку, у першу суботу лютого Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч.

Дата: 07.02.2020 14:58

Цього дня у коридорах закладу можна зігрітися усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші моменти навчання.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі!