Оголошення про проведення конкурсу на визначення продавця житлової квартири для службового житла  Сенчанської сільської ради (об’єднана територіальна громада)

Дата: 12.11.2019 13:30

1. Організатор конкурсу - Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради.

2. Місцезнаходження організатора конкурсу – 37254, Полтавська область, Лохвицький район, село Сенча, вулиця Героїв України , 7.

3. Конкурс проводиться на підставі розпорядження сільського голови Сенчанської сільської ради від 29.10.2019 р. № 16 «Про проведення конкурсу на визначення продавця житлової квартири для службового житла Сенчанської сільської ради»

4. Вимоги до запропонованого житла :

- житло ( квартира) повинно бути запропоноване у житлових будинках на вторинному ринку на території села Сенча Лохвицького району ;

- житло (квартира) повинно відповідати встановленим санітарнотехнічним вимогам і придатним для проживання (енергозабезпечення, газ, водопостачання).

5. Орієнтовна вартість 1 м² загальної площі житла становить 4200 грн..

6. Перелік документів, що необхідно надати до конкурсної комісії:

- Заява про участь у конкурсі із зазначенням: найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону, телефаксу або прізвища та ініціалів фізичної особи, її місця проживання, номера телефону, e-mail;

- Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб), засвідчена в установленому порядку;

- Засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для юридичних осіб);

- Копії всіх сторінок паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);

- Інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (для юридичних осіб);

- Витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна;

- Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна щодо наявності (відсутності) обтяжень;

- Нотаріально засвідчені копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно;

- Нотаріально засвідчені копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно;

- Засвідчена в установленому порядку копія технічного паспорта на квартиру, будинок.

7. Вимоги до конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою ( для юридичної особи ) або за підписом учасника ( для фізичної особи ) у запечатаному конверті.

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу з позначкою «На конкурс» на адресу Сенчанської сільської ради (вул. Героїв України, 7 с. Сенча Лохвицького району)

8. Термін подання конкурсних пропозицій - з 15 листопада 2019 року до 17-ї години 24 листопада 2019 року.

9. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 25 листопада 2019 року о 10-й годині в приміщенні Сенчанської сільської ради за адресою: Полтавська область, Лохвицький район, село Сенча, вулиця Героїв України , 7, зал засідань.

10. За більш детальною інформацією стосовно подання конкурсних пропозицій необхідно звернутися до голови конкурсної комісії Сьомака Сергія Григоровича , тел..0666981642 за адресою: Полтавська область, Лохвицький район, село Сенча, вулиця Героїв України, 7 , сільська рада .