1 жовтня щорічно у всьому світі відзначається День людей похилого віку

Дата: 07.10.2019 13:55

Скандинави першими виділили особливий день для того, щоб приділити увагу людям похилого віку. Потім до них приєдналися американці. Офіційно ж свято було засноване резолюцією Організації Об’єднаних Націй у 1990 році. А в Україні 1 жовтня – це ще й день ветеранів. Неоціненне багатство людей поважного віку – практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння.

До Дня людей похилого віку у закладах культури Сенчанської ОТГ проведено святкові зустрічі:

1) 2 жовтня в Лучківському СК - Концерт-вітання «Сивина на скронях, мудрість у очах».

2) 3 жовтня в Хитцівському БК - Засідання клубу «Надвечір’я».

3) 3 жовтня в Шеківському СК - Вечір-відпочинок «Спалах нашої весни».

4) 4 жовтня в Сенчанській сільській бібліотеці - Літературно-музичний захід «Крізь весни, осені і зими».

5) 4 жовтня в Засульському СК - Вечір-зустріч «А в пам'яті залишаться дзвінкі роки».

6) 5 жовтня в Кононівському СК - Тематичний вечір «Ми з вдячністю звертаємось до вас».

Кожна родина має свої обереги, своїх берегинь, що бережуть рід від лиха, від усього злого. Берегині, обереги роду - це дідусі і бабусі - найстарші і наймудріші люди в роду.

Вітаєм людей поважного віку та Бажаємо, щоб Ваша золота осінь була щасливою.

Життя хай ваше буде світлим,
А серце щирим і привітним.
Здоров’я ж – ніби той граніт –
На цілу сотню й більше літ.
Хай буде все у вас в порядку,
Добра вам, щастя і достатку.