13-15 вересня у с.Вороніно на базі Полтавської ЗОШ №15 проведено відкритий Чемпіонат м.Полтави з велосипедного та пішохідного туризму

Дата: 23.09.2019 11:38
Кількість переглядів: 253

13-15 вересня у с.Вороніно на базі Полтавської ЗОШ №15 проведено відкритий Чемпіонат м.Полтави з велосипедного та пішохідного туризму на Кубок міського голови у залік 23 обласної туристської Спартакіади. у змаганнях взяло участь 138 учасників з м.Полтави, м.Миргорода, Лубенського району, Машівського району, Пирятинської ОТГ, Михайлівської ОТГ, Засульської ОТГ та Полтавського ОЦТКУМ. змагання з пішохідного туризму проводилися на дистанції "Крос-похід" особисто-командні та командні. Особливо цікавою та непередбаченою був командний вид. Завдяки вірно вибраній тактиці команду перемогу здобули вихованці Полтавського ОЦТКУМ. В особистому заліку 3 місце посів вихованець ОЦТКУМ, учень Сенчанської ЗОШ Радченко Ростислав. у загальному заліку команда ПОЦТКУМ посіла 3 місце на змаганнях з вело туризму та пішохідного туризму. Дякую всім суддям за допомогу у проведенні змагань з пішохідного туризму та вітаю переможців та призерів змагань.