Вітання голови сільської ради з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2019 04:25

Шановні жителі Сенчанської громади, дорогі земляки!

28 червня ми відзначаємо головне державне свято – День Конституції України!

Прийняття Основного Закону закріпило основи демократичного устрою країни, визнало найвищою цінністю людини її права та свободи.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи, на порозі нові реформи та зміни у державі та суспільстві. Але демократичний розвиток ніколи не був легким. Слід пам’ятати, що конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Аби перетворити зміст на результат, нам усім потрібна відповідальність і самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.

З нагоди свята бажаю всім міцного здоров’я і творчого натхнення, добробуту і затишку в родинах! Нехай демократичні засади, що були закріплені Основним законом, стануть реаліями сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

З повагою,

Віктор Лисий