Дитячі будинки сімейного типу, як форма самозайнятості.

Дата: 24.06.2019 10:43
Кількість переглядів: 239

  Дитячі будинки сімейного типу, як форма самозайнятості.

     Спільно з працівниками Лохвицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у червні у Лохвицькій районній філії Полтавського ОЦЗ для безробітних громадян було проведено семінар на тему «Прийомна сім’я та дитячі будинки сімейного типу, як альтернативна форма самозайнятості».

      Присутніх поінформовано, що дитячий будинок сімейного типу це  — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних дітей.

     Постановою Кабінету Міністрів України № 564 від 26 квітня 2002 року «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу» регулюється  порядок створення дитячих будинків сімейного типу та влаштування в них дітей.    

      Рішення про створення дитячого будинку сімейного типу приймається на підставі заяви осіб або особи, які виявили бажання створити такий будинок, з урахуванням результатів навчання, подання відповідного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і висновку служби у справах дітей про наявність умов для його створення.

      Фахівець центру соціальних служб розповіла присутнім про умови створення дитячого будинку сімейного типу,  необхідні для цього документи, фінансове та матеріальне забезпечення прийомних сімей.

 

    Провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Лохвицької районної філії

Петрюк Лариса 

 

 

Детальніше за посиланням
Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua                                                                 

 Facebook : www.facebook.com/LohvicaCZ

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень