День відкритих дверей Лохвицької районної філії.

Дата: 24.06.2019 10:40

У червні до Лохвицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості завітали діти з табору відпочинку з денним перебуванням  Бодаквянської ЗОШ.
Учні із зацікавленістю слухали про професії, що користуються попитом на місцевому ринку праці, цікавилися інформацією про навчальні заклади, які готують відповідних кваліфікованих фахівців та робітників. Під час заходу особливу увагу було приділено питанню, як омріяну професію зробити справою життя та надано інформацію про підприємництво та можливості зайняття підприємницькою діяльністю у майбутньому.

Також особливу увагу під час заходу було зосереджено на презентації профорієнтаційного тестування на спеціалізованій онлайн - сторінці сервісу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Лохвицької районної філії

Петрюк Лариса

Детальніше за посиланням