Новорічне свято в Сенчанській ОТГ

Дата: 29.12.2018 10:49

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради вітає жителів Сенчанської ОТГ із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Запрошуємо всіх вас відвідати новорічну ялинку в центрі села Сенча. Святкування розпочнеться о 18 годині 30.12.18 року в Сенчанському Будинку культури.

Дякуємо працівникам СККП «Паросток», ГПУ «Полтавагазвидобування», відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради, працівникам СБДЮТ  за сприяння в облаштуванні та прикрашенні Новорічної ялинки.

Бажаємо всім вам приємно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята. Тепла, благополуччя, сімейного затишку вам та  вашим родинам.