Сенчанський СККП «Паросток» інформує

Дата: 12.12.2018 16:10

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради повідомляє, що комунальним підприємством «Паросток» було отримано сміттєзбиральний автомобіль та асенізатор на базі МАЗа.

Кожен із автомобілів обладнано снігоочисними механізмами (відвал). Ця техніка буде використана нашим комунальним підприємством для очистки доріг від снігу, вивозу сміття від населення, викачки та вивізу каналізаційних відходів.

Автомобілі придбано за рахунок місцевого та обласного бюджетів, оплата відбулася за розрахунком 50х50: 50% вартості - місцевий бюджет, 50% вартості сплачено з обласного бюджету.

До відому населення громади, вивіз сміття від абонентів відбувається кожну першу та третю суботу місяця. Просимо населення Сенчанської ОТГ заключати договори на вивезення сміття нашим підприємством.

Комунальне підприємство «Паросток» інформує,

що в с. Сенча працює лазня із парілкою та басейном.

Графік роботи:

Субота 12-15 год. -  жінки.

Субота 15-17 год. - чоловіки.

Із 17 години працюємо за замовленням

Вартість замовлення складає 100грн за 1 годину.

Також можна замовити баню в будь-який інший день, але не менше ніж на 2 години. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати лазню та скористатись послугами. Довідки за телефоном: 066 136 69 10