Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 08.11.2018 15:21

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це – свято людей, які іскрами своєї творчості і таланту запалюють серця і ведуть за собою тих, хто любить пісню, гарне слово, запальний танець.
Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первоздан-ну чистоту. Проникнута вона козацьким нескореним національним духом свободи і вольності.
Багата талантами Полтавщина, наші земляки володіють великим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва Сенчанської ОТГ. Вони презентують самобутнє мистецтво нашого краю.
Вітаємо працівників будинків культури , бібліотек, дитячої музичної школи, учасників аматорських колективів з професійним святом.Ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, розвиваєте кращі народні традиції, вносите в буденне життя гарний настрій. Безперечно, Ваша праця заслуговує найщиріших слів подяки і шани.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, здійснення життєвих планів, творчого неспокою, нових цікавих ідей та професійних успіхів!