Сенчанська сільська територіальна громада
Полтавська область, Миргородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЗБИРАЄМОСЯ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА

Дата: 08.11.2018 15:16
Кількість переглядів: 366

Система електронної реєстрації до дитячого садочка
( з сайту МОН України)

ЗБИРАЄМОСЯ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА


1.Батькам необхідно обрати заклад дошкільної освіти (далі- заклад).
 

2.Відвідати заклад і дізнатися у директора про наявність вільних місць і умови зарахування дітей.
 

3.Прийом дітей до закладу дошкільної освіти загального розвитку здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:
•заяви батьків або осіб, які їх замінюють; 
•медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти; 
•довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
•свідоцтва про народження.

 

4. Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».
За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікарсько-консультативної комісії, у якому зазначено, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти, керівник зобов’язаний прийняти дитину до садочка.

 

5.Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.
КИМ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА?
Відповідно до пункту 2 статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», функціонування закладів дошкільної освіти, зокрема, створення умов для здобуття дітьми дошкільної освіти, належить до повноважень органів виконавчої влади та місцевих органів самоврядування.
Питання щодо розроблення та впровадження програми електронної реєстрації дітей у заклади дошкільної освіти належить до компетенції місцевих органів управління освітою.
ЯКА ПРОЦЕДУРА ЕЛЕКТРОННОГО ЗАПИСУ В САДОЧОК?
Нині активно діє електронна система запису.
Передусім батькам необхідно обрати заклад.
Після того, як батьки зареєстрували дитину в електронній системі (дозволяється обирати від 1 до 5 дитсадків одночасно), їм відкривається вільний доступ до черги і вони можуть відслідковувати своє просування у цій черзі.
Метою створення такого реєстру є зниження корупції в дошкільних закладах.
ЯК СКОРИСТАТИСЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ЧЕРГОЮ?
Необхідно пройти online-реєстрацію на сайті – обрати вільний садочок та заповнити форму. Для Сенчанського ДНЗ актуальне ось це посилання для online-реєстрації : https://reg.isuo.org/preschools.
При реєстрації вказати: ім’я та прізвище дитини, дату народження, серію та номер свідоцтва про народження, контактний телефон одного з батьків, бажаний дошкільний навчальний заклад . Далі натиснути "Подати заявку".
Якщо реєстрація заявки успішна – встановлюється статус "Зареєстровано в черзі"; дату та час реєстрації не можна буде змінити за жодних умов.
Якщо є вільні місця, то статус реєстрації зміниться на "Є можливість зарахування", і буде запропоновано місце в обраному садочку або іншому закладі вашого мікрорайону, району тощо.
Батькам слід постійно відслідковувати статус, і в разі його зміни (про що буде надіслано повідомлення на електронну адресу) упродовж 30 днів подати необхідні документи для вступу. В іншому випадку черга автоматично скасовується.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень