Районний семінар учителів курсу «Захист Вітчизни»

Дата: 30.10.2018 11:00

26 жовтня 2018 року на базі Сенчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був проведений районний семінар учителів курсу «Захист Вітчизни» з теми «Оволодіння старшокласниками ключовими та предметними компетентностями на уроках предмету ЗВ як засіб формування готовності до військової служби в рядах української армії». В ході проведення семінару учитель курсу «Захист Вітчизни» Якименко В.Л. поділився досвідом роботи над проблемою «Компетентнісний підхід у роботі вчителя ЗВ » та провів відкритий урок в 11 класі «Вогнева підготовка. Виконання вправи стрільби з пневматичної гвинтівки. Узагальнення знань з будови автомата» ; керівник гуртка БДЮТ Журавель О.С.представила фрагменти дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Завершився семінар літературно-музичною композицією «Україна – країна героїв».