30 вересня країна відзначає величне свято – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 28.09.2018 15:06

Бібліотека…Тиша…І століття...
Історія… і тисячі книжкових див,
Благословляєм вас на довголіття,
Всіх тих, хто труд цей славний полюбив.

30 вересня країна відзначає величне свято – Всеукраїнський день бібліотек. У цей День ми згадуємо про клопітку працю та високу місію бібліотекаря: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інфор-мації. Новий стиль життя , де у кожного щохвилини дзвонить мобільний телефон, де панує Інтернет, де спілкування відбувається через соціальні мережі, неминуче породжує поверхневість в сприйнятті явищ, постійний поспіх, невміння слухати і чути іншого. Книга ж допомагає, користуючись виразом одного письменника, «зупинити світ». Вона сіє правду, добро, любов, дасть вам відповіді на всі запитання чи гарну пораду. Чи не помічали ви, що, читаючи захоплюючу книжку, зовсім не відчуваєш швидкоплинності часу. Ти читаєш, переймаєшся долями головних героїв, захоплюєшся і зацікавлюєшся так, що стає важко відірватися, а головне – ти набуваєш важливі якості – аналізувати, вивчати , досліджувати, фантазувати і мріяти.
Сенчанській громаді пощастило, адже на її території функціонують 4 біб-ліотеки : Сенчанська сільська бібліотека та Засульський, Кононівський , Лучківський клуби-бібліотеки. І працюють в них небайдужі,талановиті люди, віддані своїй справі: завідувачка Сенчанської сільської бібліотеки Пересада Людмила Олександрівна, завідувачка Кононівського клубу-бібліотеки Котенко Наталія Михайлівна, завідувачка Засульського клубу-бібліотеки Білан Тетяна Іванівна, завідувачка Лучківського клубу-бібліотеки Щербина Зоя Іванівна.
28 вересня у приміщенні Сенчанської дитячої бібліотеки відбулося свято «За крок до століття», приурочене Всеукраїнському Дню бібліотек. В маленькому затишному залі зібралися працівники бібліотек громади, ветерани бібліотечної справи, найактивніші читачі. Лунали щирі вітання,пісні,звучали чудові вірші. Начальник відділу освіти та культури Охріменко В.І. вручила грамоти Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради бібліотекарям та подарунки учасникам свята.
Через три роки Сенчанська сільська бібліотека святкуватиме сторічний ювілей , сподіваємося ,що за цей період ,спільними зусиллями , ми зробимо її сучасною,оновленою.
Бібліотечне покликання... Це коли частиною твого життя стають люди та книги. Коли радо зустрічаєш читача, пропонуєш йому літературу, просто поговориш, вислухаєш людину і пам’ятаєш кожного із своїх читачів.
Вітаємо Вас , дорогі друзі, з професійним святом, яке разом із нами відзначає весь український народ. Бажаємо творчості і натхнення, щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам.
Нехай ця осінь золота
Вам подарує вік щасливий
Щоб не згасала доброта
Щоб ваш важкий почесний труд
Був плідний, як багата осінь.
І кожен день, що йде новий
Хай тільки щастя вам приносить.

Валентина Охріменко