СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА

Дата: 17.09.2018 07:04

15 вересня  Сенча святкувала  День села. Сенчанська земля має багату    культурну та  історичну спадщину, тут живуть талановиті та працьовиті люди, які  трудом прославляють свою малу Батьківщину.

Офіційну частину свята відкрив  сільський голова Віктор Миколайович Лисий. Привітати сенчан прибули поважні гості : народний депутат  України  Руслан  Дмитрович Богдан, голова Лохвицької районної державної адміністрації  Володимир Володимирович Рязанов, депутат обласної ради Анатолій Миколайович Власенко, начальник Яблунівського ЦВНГК Віталій Анатолійович  Підлісний , генеральний директор ТОВ «Сенча» Юрій Вікторович Колєснік, сільський голова Їсковецької  сільської ради Сергій Миколайович Макаренко.

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради дякує  організаторам свята та  жителям громади за теплу атмосферу, активну участь, а спонсорам – за фінансову підтримку. Сподіваємось, що наше свято стане гарною традицією, яка збиратиме у дружнє коло всю  Сенчанську громаду.