Громадські слухання: «Про наміри спорудження експлуатаційних свердловин №355 Яблунівського НГКР на території Сенчанської сільської ради»

Дата: 16.08.2018 15:52

Сьогодні, 16 серпня 2018 року у приміщенні Сенчанського БК відбулися громадські слухання: «Про наміри спорудження експлуатаційних свердловин №355 Яблунівського НГКР на території Сенчанської сільської ради» за участю начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Яківця Івана Петровича та інженера з охорони праці ТОВ «Бейкень Енергетика Україна» Колчана Віталія Олеговича.

Порушені питання.

1. Сумарна кількість викидів. Чи можна при такій кількості викидів продовжувати буріння на території ради?
  2. Доступність представників громадськості, контроль за утилізацією відходів на території бурової.
  3. Тип бурових верстатів: дизельний чи електричний привід?
  4. Надання копій договорів про вивезення відходів за територію бурової.
  5. Інформування сільської ради про склад розчину при бурінні і проходженні водних пластів. Дати пояснення про об’єми відходів та обладнання по п.5, п.7
  6. Дотримання норм культури і організації праці.
  7. Програма евакуації та оповіщення населення у випадках непередбачуваних обставин (надзвичайні ситуації).

Питання будуть розглянуті найближчим часом у відповідних структурах, відповіді будуть надані у письмовій формі.