Відбувся семінар на тему «Здійснення державного та громадського контролю за впливом господарської діяльності підприємств нафтогазовидобувної галузі на навколишнє середовище»

Дата: 08.08.2018 13:21

Учора, 7 серпня 2018 року, відбувся семінар на тему «Здійснення державного та громадського контролю за впливом господарської діяльності підприємств нафтогазовидобувної галузі на навколишнє середовище», який проводила Державна екологічна інспекція України спільно з Департаментом земельних відносин АТ «Укргазвидобування» та Департаментом охорони довкілля, екологічної та радіаційної безпеки АТ «Укргазвидобування» у м. Києві.

Сенчанську ОТГ на семінарі представили Мурашко В. В., Сьомак С. Г. та Удовенко Г. П., котрі взяли участь у дискусії з приводу змін природоохоронного законодавства, впровадження екологічних стандартів та зменшення екологічних ризиків у виробничій діяльності.