Роботи по благоустрою тривають

Дата: 02.08.2018 17:14

2 серпня 2018 року відбувся демонтаж постаменту для знесеного пам’ятника, розташованого на території Сенчанської сільської ради. Техніка та робітники для проведення робіт були виділені СККП «Паросток».

Також було обпиляно сухе дерево, що знаходилося поблизу сільського магазину  «ПП Коваленко» та становило загрозу через свій аварійний стан. Випилювання проводилося спільними зусиллями СККП «Паросток» та ГПУ «Полтавагазвидобування».

Варто відзначити, що сьогодні також було зроблено ще один крок назустріч здоровому способу життя: розпочато роботи  з облаштування антивандального майданчика поблизу Сенчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Маємо надію, що кожного року кількість бажаючих займатися спортом, як серед молоді, так і серед  дорослих жителів села, невпинно зростатиме!