Другий етап обласних змагань сільських спортивних ігор ВФСТ «Колос» серед об’єднаних територіальних громад

Дата: 25.06.2018 09:51

23 червня 2018 року пройшов другий етап обласних змагань сільських спортивних ігор ВФСТ «Колос» серед об’єднаних територіальних громад з метою впровадження фізичної культури у повсякденний побут робітників та визначення кращої спортивної команди Полтавщини.

У змаганнях брали участь 27 ОТГ Полтавської області.  Варто відзначити, що серед представлених команд були і минулорічні чемпіони, а для Сенчанської ОТГ цей рік став своєрідним спортивним дебютом. Сенчани, які змагалися в таких видах спорту як настільний теніс, шашки, волейбол, гирьовий спорт та командна гра «Мама, тато, я», гідно представили Сенчанську ОТГ на обласному рівні та вибороли загальнокомандне сьоме місце.

Окремо варто виділити сім’ю Коропців, які приймали участь у командній грі «Мама, тато, я» та  вибороли перше місце у номінації «Змагання на болоті».