Сенчанські зіроньки в гостях у жителів с. Шеки та Хитці

Дата: 22.06.2018 15:48

21 червня гуртківці дитячого садка «Ромашка», Сенчанського БДЮТ, музичної школи, а також працівники Сенчанського Будинку культури відвідали Шеківський БК з насиченою концертною програмою. Сенчанські дарування продемонстрували жителям с. Шеки та Хитці свої таланти і вміння, подарувавши їм багато цікавих художніх номерів. Крім того, на захід було запрошено керівників дошкільних, шкільних та позашкільних закладів с. Сенчі, які не лише розповіли про здобутки та досягнення своїх вихованців, але і запросили жителів завітати до с. Сенчі, щоб познайомитися з гуртками, музичними класами, де в майбутньому можуть бути запалені нові зірочки – таланти дітей с. Шеки та Хитці, які на сьогоднішній день, на жаль, не мають можливості відвідувати такі заклади через відсутність їх на території села.