Громадські обговорення по розробці Генерального плану с. Сенча

Дата: 19.06.2018 15:54

19 червня 2018 року о 10 00 розпочалося громадське обговорення по розробці проекту Генерального плану с. Сенчі, яке проходило в приміщенні Сенчанського Будинку культури.

Сільський голова Лисий В. М. відкрив захід та надав слово представникам ТОВ «Консультаційний центр», головному інженеру Щербакову Володимиру Костянтиновичу та архітектору Руденко Яні Михайлівні, які займаються створенням проекту Генерального плану с. Сенчі. На обговоренні було представлено наступні розробки:

• план зонування території с. Сенчі;
  • план існуючого використання територій с. Сенчі;
  • схему розташування с. Сенча Лохвицького району Полтавської області в системі розселення;
  • схему Сенчанської сільської об’єднаної громади;
  • генеральний план (основні креслення) с. Сенчі Лохвицького району Полтавської області, поєднаний зі схемою.

Для ознайомлення із напрямами подальшої роботи Сенчанській сільській раді було передано карти Генерального плану. У ознайомленні можуть взяти участь усі мешканці громади, так як матеріали до Генерального плану розміщені на сайті. Свої зауваження може долучити кожен сенчанин протягом тижня.