Національний фестиваль-конкурс таланту і моди «Скарби нації»

Дата: 01.06.2018 14:49

У місті Полтава з 24 по 31 травня 2018 року відбувся Національний фестиваль-конкурс таланту і моди «Скарби нації» (регіональний тур). Мета фестивалю-конкурсу: збереження традиційних видів мистецтва, розвиток та популяризація сучасних напрямів художньо-естетичного виховання дітей та молоді, сприяння творчої активності та підвищення рівня виконавської майстерності аматорських і професійних колективів, розширення і зміцнення міжнародних творчих зв’язків.

У цьому році Зразкова циркова студія «Сюрприз» Сенчанського   Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Лахно Л.П.) прийняла участь у конкурсі в номінації циркове мистецтво. На огляд журі було представлено номер «Жива лялька» у виконанні Діани Денисенко, Вікторії Яременко і Анни Гончаренко  та номер «Казковий ранок» - Діана Денисенко і Вікторія Яременко.

Високими оцінками журі оцінило виступ наших вихованців, а глядачі нагородили дівчат дружніми оплесками. На згадку діти отримали подарунки від організаторів конкурсу.

Дякуємо Виконкому Сенчанської  сільської ради за надану можливість нашим дітям взяти участь у конкурсі.