Обласний конкурс на найкраще родинне дерево

Дата: 18.05.2018 11:01
Кількість переглядів: 530

 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ   ОСВІТИ   І   НАУКИ

НАКАЗ

 

14.05.2018

М. Полтава

№ 224

 

Про підсумки проведення

обласного конкурсу на найкраще

родинне дерево «Нашому роду нема переводу»  серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

 

На виконання планів роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді на 2018 рік, відповідно до Положення про проведення обласного конкурсу на найкраще родинне дерево «Нашому роду нема переводу» серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Полтавської
облдержадміністрації від 12.03.2018 № 94 та зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 28.03.2018
за № 86/2867, з метою створення сприятливих умов для збагачення художнього досвіду, прояву власної індивідуальності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку підвищення ролі родини, вивчення історії свого роду, 26 квітня 2018 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді був проведений обласний конкурс на найкраще родинне дерево «Нашому роду нема переводу» (далі Конкурс).

У Конкурсі взяли участь 111 вихованців закладів позашкільної, дошкільної та загальної середньої освіти, 19 районів області а саме:  Машівський район – 2 роботи, Лохвицький район – 5 робіт, м. Кременчук – 12 робіт, Лубенський район – 1 робота, Гадяцький район – 15 робіт, Козельщинський район – 3 роботи, Глобинський район – 25 робіт, Новосанжарський район – 1 робота, Хорольський район – 7  робіт, Котелевський район – 4 роботи, Карлівський район – 5 робіт, Полтавський район – 6 робіт, Чорнухинський район – 1 робота, Кобеляцький район – 3 роботи, Пирятинський район – 4 роботи, Семенівський район – 1 робота,
м. Полтава – 7 робіт. Діти та їх батьки презентували свою творчість у двох вікових категоріях:

І вікова категорія – 4- 6 років (включно);

ІІ вікова категорія  – 7-11 років (включно).

Члени журі відзначили творчий неординарний підхід до створення композицій, достатній рівень дослідницької та виконавської майстерності учасників. Основним недоліком в роботах журі відзначено зворотній порядок розміщення поколінь родоводу.

Враховуючи вищевикладене, на підставі рішення журі обласного Конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. За досягнуті успіхи в Конкурсі нагородити дипломами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради:

І вікова категорія:

І ступеня

Габайдуру Івана – вихованця  дошкільного навчального закладу «Веснянка» комбінованого типу для дітей від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради (керівник Сизьон Катерина Дмитрівна);

Рибалкіну Поліну – вихованку Радалівського навчально-виховного комплексу Глобинського району (керівник – Таратута Лідія Олексіївна).

ІІ ступеня

Білаша Іллю та Білаша Максима – вихованців Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна (керівник Білаш Олена Володимирівна);

Вовк Камілу – вихованку Жабківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лохвицького району (керівник Вовк Оксана Олексіївна);

Кобрака Дмитра – вихованця дошкільного навчального закладу «Веснянка» комбінованого типу для дітей від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради (керівник Сизьон Катерина Дмитрівна).

ІІІ ступеня

Журову Анну – вихованку Радалівського навчально-виховного комплексу Глобинського району (керівник – Таратута Лідія Олексіївна);

Мелащук Злату – вихованку Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Реп’ях Оксана Василівна).

 

ІІ вікова категорія:

І ступеня

Самотугу Дениса – учня Вирішальненської загальноосвітньої школи
 І-ІІІ ступенів Лохвицького району (керівник Самотуга Оксана Василівна.);

Святелик Анну – ученицю Глобинської гімназії № 1 м. Глобино (керівник Святелик Світлана Леонідівна);

Чупис Софію – вихованку Семенівського навчально-виховного комплексу селища Семенівка Полтавського району (керівник Пуха Любов Володимирівна);

ІІ ступеня

Борсук Вероніку – вихованку Чорнухинського Будинку дитячої і юнацької творчості смт. Чорнухи (керівник Шокало Тетяна Миколаївна);

Бурдейну Ольгу – ученицю Недогарківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів селища Недогарки Кременчуцького району (керівник Яцик Оксана Іванівна);

Кибкало Марію – вихованку Новосанжарського районного Будинку дитячої та юнацької творчості смт. Нові Санжари (керівник Свистунова Людмила Анатоліївна);

Таратуту Іллю – вихованця Радалівського навчально-виховного комплексу Глобинського району (керівник – Таратута Лідія Олексіївна).

ІІІ ступеня

Аліпу Анну – вихованку Полтавського міського Центру позашкільної освіти Полтавської міської ради (керівник Орліченко Світлана Володимирівна);

Єрченко Анастасію – ученицю Лубенської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 4 м. Лубни (керівник Діхно Наталія Миколаївна);

Коросташову Наталію – ученицю Котелевської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 2 смт. Котельва (керівник Запорожченко Юлія Миколаївна);

Лимаренко Іллю – вихованця Обізнівського навчально-виховного комплексу Глобинського району (керівник Тимченко Юлія Григорівна);

Сливу Анну – ученицю Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3
м. Гадяч (керівник  Капустянська Світлана Іванівна).

 

2. За досягнуті успіхи в Конкурсі нагородити грамотами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради:

Акуліч Анну – ученицю Розсошенської гімназії Полтавської районної ради,

Сопко Анастасію – вихованку Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості м. Пирятин,

Бабко Діану – ученицю Рокитненського навчально-виховного комплексу «Загальна школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»,

Бражніка Владіслава – учня Івановоселещенської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Глобинського району,

Жувак Ірину – вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради,

Кудрю Діану – ученицю Розсошенської гімназії Полтавської районної ради,

Маховську Аріну – вихованку Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,

Мацак Вікторію – ученицю Броварківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Глобинського району,

Назаренко Аріну – вихованку Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицького району,

Роспопа Арсена – вихованця закладу дошкільної освіти № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради,

Рогожину Софію – вихованку дошкільного підрозділу «Капітошка» Новознам’янського навчально-виховного комплексу селеще Нова Знам’янка Кременчуцького району,

Ревегука Віталія – учня Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3
м. Гадяч,

Самченка Єгора – вихованця дошкільного навчального закладу «Веснянка» комбінованого типу для дітей від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради (керівник Сизьон Катерина Дмитрівна),

Тищенка Артема – вихованця  закладу дошкільної освіти «Дзвіночок», Котелевської міської ради,

Шелудька Матвія – вихованця закладу дошкільної освіти № 9 «Дзвіночок», Гадяцької міської ради,

Щербину Тимофія – вихованця закладу дошкільної освіти «Первоцвіт» Гадяцької міської ради,

Яланську Поліну – вихованку закладу дошкільної освіти № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради.

3. Директорам закладів позашкільної, дошкільної та загальної середньої освіти:

3.1 Підсумки проведення Конкурсу довести до відома його учасників.

3.2. Звернути увагу керівників на правильність оформлення робіт та необхідної документації відповідно до Положення.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту

освіти і науки                                                                           О.В.Харченко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень