День довкілля-2018

Дата: 23.04.2018 11:40

21 квітня на території Сенчанської ОТГ небайдужі жителі на чолі з депутатами сільської ради, установи та організацій різних форм власності, які знаходяться на території Сенчанської громади, відзначили День довкілля. У самому заході з благоустрою населених пунктів та підтримки належного санітарного стану на території Сенчанської сільської ради прийняли участь 186 чоловік. Депутати сільської ради та підприємці надали транспортну допомогу для вивезення сміття. У прибиранні взяли участь усі мікрорайони Сенчанської ОТГ.

У Засуллі прибрана територія кладовища, узбічча центральної дороги. Жителі вулиці Урожайної прибирали територію соснового парку.

На території Кононівки група жителів упорядкувала місцеве кладовище та вивезла сміття.

У Сенчі працювало кілька груп: прибране Миколаївське кладовище та Різдвянське; по вулиці Калиновій засипані канави, закладений квітник; по вулиці Харченка обпиляні узбічча доріг під лініями електропередач; у мікрорайоні Лозівка відроментована автобусна зупинка, прибрана навколишня територія; по вулиці 337 Стрілецької дивізії прибрані прибудинкові території багатоквартирних будинків; у центрі села висаджені сосни. Активну участь у благоустрої своїх сіл взяли шеківці та хитцяни. Вони побілили паркани на кладовищах, висадили 50 сосон і 50 дубів, упорядкували квітники у центрі села.

Робота пророблена велика, Виконком сільської ради та депутати щиро вдячні небайдужим односельцям, які підтримали цю ініціативу і прибрали своє село.

Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» триває