Вчитися і, коли прийде час, прикладати засвоєне до справи - хіба це не прекрасно! (Конфуцій)

Дата: 13.04.2018 16:23

13.04.18 у Сенчанському БК відбулося перше засідання робочої групи по створенню стратегії розвитку Сенчанської ОТГ. Засідання провів експерт з питань регіонального розвитку Полтавського ВП ЦРМС Штефан В.Г. Стратегічний план розвитку Сенчанської об’єднаної територіальної громади є базовим програмним документом, який відображає бачення розвитку громади на перспективу, ставить стратегічні цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує підхід до організації й управління процесом впровадження. При розробці стратегії необхідно враховувати пропозиції, думки, бачення розвитку всіх верст населення, тому була створена робоча група, в яку увійшли представники влади, бізнесу та громадськості. Учасники семінару побачили перевагу у роботі над проектом своїми силами, виготовлення Стратегії розвитку для Сенчанської ОТГ у приватної фірми коштувало б 150-300 тис. грн.