Розпорядження про скликання 7 сесії

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТІЕТ

СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01 квітня 2018 року                                                                                      № 22

Про  скликання 7 сесії сьомого скликання

На виконання частин 8  статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати 7 сесію сільської ради 7 скликання 10 квітня 2018 року о 13-00 в приміщенні Сенчанського будинку культури.

Порядок денний

1. Про затвердження рішення Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради №20 від 28.02.2018 року «Про затвердження звіту за виконання бюджету Шеківської сільської ради за 2017 рік»

2. Про затвердження розпорядження сільського голови в міжсесійний період:

-  №20 від 21.03.2018 року «Про затвердження положення та складу робочої групи з розробки стратегічного плану розвитку Сенчанської ОТГ»

• №14 від 05.03.2018 року «Про внесення змін до показників бюджету Сенчаснької об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік»,
  • № 15 від 12.03.2018 року «Про внесення змін до паспортів бюджетних програм»
  • №18 від 21.03.2018 року «Про внесення змін до показників бюджету Сенчаснької об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік»,
  • №19 від 21.03.2018 «Про внесення змін до паспортів бюджетних програм»

3. Про ініціювання до Лубенської районної ради про передачу Хитцівського та Шеківського ФАПів у комунальну власність Сенчанської сільської ради з подальшим приєднанням до Сенчанської АЗПСМ.

4. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху Шеківського сільського клубу.

5. Про надання дозволу виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт   Лучківського та Хитцівського ФАПів.

6. Про  надання дозволу виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Лучківського сільського клубу-бібліотеки.

7. Про затвердження Тимчасового порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Сенчанської сільської ради.

8. Про затвердження «Програми забезпечення розроблення генерального плану с.Сенча Лохвицького району Полтавської області на 2018 рік» та паспорта до неї.

9.Про надання дозволу на укладання договору генерального підряду на розробку вимог, етапів і стадійності виконання робіт з проектування « Будівництво Центру безпеки» в с.Сенча Лохвицького району Полтавської області.

10.Про підписання  тристоронньої угоди щодо фінансування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт проїжджої частини автодороги Сенча-Хитці-Снітин.

11.Про затвердження робочих проектів та договорів на вуличне освітлення.

12. Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2018 рік та Паспорта до неї.

13. Про затвердження Програми «Обдаровані діти» та Паспорта до неї.

14. Про відзначення матеріальною допомогою учнів Сенчанської ЗОШ І-ІІІ ст., переможців та призерів районних та обласних конкурсів у 2017-2018 н.р.

15. Про надання іншої  субвенції до Лохвицького районного бюджету на утримання  Сенчанської ЗОШ І-ІІІ ст..

16. Про надання іншої субвенції до Лохвицького районного бюджету на утримання Сенчанської дитячої музичної школи.

17. Про передачу коштів іншої субвенції до Лохвицького районного бюджету для КЗ «Лохвицького ЦПМСД».

18. Про передачу міжбюджетних трансфертів у 2018 р  для забезпечення   безкоштовним

харчуванням дітей  у пришкільному таборі  Жданівського НВК.

19. Про передачу міжбюджетних трансфертів  у 2018 р для утримання фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Шеки, Хитці.

20. Про затвердження Програми «Розвиток СККП «Паросток»» та Паспорта до неї.

21. Про затвердження Програми «Поводження з твердими побутовими відходами» та Паспорта до неї.

22. Про надання дозволу на співфінансування заходів Комплексної Програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2020 р.р.

23. Про внесення змін до штатного розпису працівників Сенчанського СККП «Паросток».

24. Про зміни до бюджету.

25. Розгляд заяв.

26. Земельні питання.

27. Різне.

На сесію запросити депутатів сільської ради, керівників відділів Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради, відповідальних осіб ( в.о. старости Горбань О.О., Кірзенко Р.М, Труша В.В., Кірзенка Я.В., Волинець Т.А., Боднар К.А., Пересаду В.Г.)

Сільський голова                         В.М.Лисий