Знайте наших!

Дата: 05.04.2018 08:00

1 квітня у Всесвітній день жартів на базі Заводського МБК №1 відбувся районний фестиваль-конкурс гумору та жартів «Хрущ». У фестивалі брали участь 23 колективи. Концертними номерами представляли Сенчанську громаду Олена Шиш (жартівлива пісня «Бузок»), Наталія Котенко та Тетяна Білан (сценка-мініатюра «Кумоньки») і Валерій Пересада привітав жінок жартівливою піснею «Без тебе». В номінації читців-гумористів він здобув 1 місце, представивши на розсуд глядачів та суддівської комісії гумореску «Бабине собача».

Дипломами номінантів та статуеткою «Золотий хрущ» були нагороджені усі творчі аматори закладів культури Сенчанської ОТГ.