Автомобілі для Сенчанської громади

Дата: 29.03.2018 17:12

Учора, 28 березня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Сенчанська сільська рада подала заявку на придбання у рамках обласної програми «Поводження з твердими побутовими відходами на 2017-2020рр.»   машини-сміттєвоза МАЗ з відвалом для чищення снігу та асенізаційної машини МАЗ з відвалом для чищення снігу.

Також затверджено на цій комісії у рамках районної програми про вивезення твердих побутових відходів придбання сміттєзбиральної машини.

На екологічній комісії цей транспорт погоджений.

Техніка буде придбана за кошти місцевого бюджету (50%) і обласного екологічного фонду (50%).

Чекаємо на затвердження рішення комісії з питань екології та раціонального природокористування на найближчій сесії обласної ради.