Перевірки дотримання карантинних обмежень у Полтаві і області тривають

Дата: 28.01.2022 21:19

28.01.2022 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області спільно з представниками місцевої влади здійснили  комісійні перевірки дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання в ТЦ «Київ». А саме: магазин «JASMINE LINGERIE», магазин « Master zoo».

Також проводились комісійні перевірки по вул. Спартака, 109: магазин «Салтівський м’ясокомбінат», магазин «Оптовичок»,  магазин «Зоря Дніпра», магазин «Продукти», «Продукти – лікеро-горілчаний відділ».

У ході перевірок враховані вимоги, визначені постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1236 від 09.12.2020 (із змінами), постановами Головного державного санітарного лікаря України про затвердження протиепідемічних заходів.

Комісія суттєвих порушень не виявила, за необхідності провела роз’яснювальну роботу з метою недопущення подальших порушень.